A. Listem (0)

Hakkımızda

Kaliteli ürünlerimiz ve birinci sınıf kullandığımız malzemelerimizle bizi tercih eden siz değerli müşterilerimizin, sizin için özel olarak tasarladığımız ürünleri kullandığınızda kendini özel günlerinde farklı, rahat hissetmeniz ve prestijli görünmeniz için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu huzurlu  hissedecekleri kıyafetler üretmeyi" hedeflemiş bir özel dikim atölyesiyiz.

Firmamızı, bazı benzerlerinden ayıran temel özelliklerimizden biri tüm ürettiğimiz ürünlerimizde işçilik ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermemiz ve özenli, titiz yaklaşımımızdır. 

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce ve zamanında ürünlerinin teslimatının yapılarak keyif ve mutlulukla giymeleri, çevresindeki tüm dostlarına bizleri tavsiye etmeleri için bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır. Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını her zaman benimsemişizdir. 

Bu anlayış, kaliteyi sadece ürettiklerimizle değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değeri, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.

Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.